ژل های هیالورونیک اسید

فيلرها (پركننده ها)ي پوستي (dermal fillers) شامل ژل های تزریقی و چربی می باشند. این ها موادي هستند كه در داخل پوست تزريق شده و موجب افزايش حجم و صاف كردن چين و چروكها، برجسته كردن لبها، و كاهش عمق فرورفتگي هاي صورت مي شوند. در بعضي موارد اثر آنها شبيه ليفت صورت است ولي بدون جراحي و با هزينه كمتر.

هيالورونيك اسيد يك ماده طبيعي است كه در بدن شما يافت مي شود. اين ماده در بافت همبندی نرم مانند غضروفها و مايع مفاصل و در بافت پوست هم وجود دارد. وقتي اين ژل در صورت تزريق مي شود مثل يك بالش پرشده عمل كرده و ساختمان هاي صورت را كه ممكن است به علت روند طبيعي پير شدن دچار كاهش حجم يا شلي شده باشند، ساپورت مي كند. اين ژل همچنين آب را به سطح پوست مي آورد تا آن را با طراوت و قابل انعطاف نشان دهد.

ژل های هیالورونیک اسید Liquid Implant با دارا بودن تمام ویژگی های مورد انتظار از یک ژل توانسته است تا امروز پاسخگوی تمامی خواسته های بیماران خود در سراسر جهان باشد. برای تزریق بهتر و حفظ اثر طولانی مدت تر ، ژل های Liquid Implant بر حسب ناحیه موردنظر برای تزریق در سه نوع مختلف موجودند:

1. ژل هایCutis

ژل های Cutis برای تزریق های عمقی مانند چانه و گونه مورد استفاده قرار میگیرند. این ژل ها به دلیل تزریق عمقی تر حداقل 12 ماه ماندگاری دارند.

2. ژل های SubCutis

ژل های SubCutis برای تزریق در چین و چروک های صورت نظیر خطوط خنده و پیشانی استفاده می شوند. این ژل ها نیز تا 9 ماه ماندگاری دارند.

3. ژل های Labium

ژل های Labium برای تزریق در لب ها استفاده می شوند که حداقل زمان ماندگاری آن ها 6 ماه می باشد.

ویژگی های ژل های Liquid Implant :

  • عدم ایجاد حساسیت
  • ماندگاری بالا
  • عدم تشکیل کلوخه در زیر پوست
  • قابلیت تزریق بسیار آسان
  • عدم مهاجرت ژل
  • آماده استفاده در ویال های 1cc
  • دارای تاییدیه اروپا (CE mark)

ژل های Liquid Implant ساخت کمپانی NovaCutis کشور آمریکا بوده و آزمایش های کنترل کیفیت آن در آزمایشگاه های کانادا انجام و مورد تایید قرار گرفته است.